Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Dílna Vzdělávejme se systematicky
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Dílna Vzdělávejme se systematicky

Událost jiný typ (uveďte v Poznámce)
Čas 01.11.2016
od 01:00 pm do 05:00 pm
Místo Národní knihovna ČR
Jméno
Kontaktní telefon 606 725 835
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Národní knihovna ČR  - Praha
(Mariánské náměstí 190/5, Praha 1 (http://www.nkp.cz/), vstup z vchodu do Klementina u kovového stromu, 1. patro, místnost č. 145)

Cílem dílny je umožnit účastníkům sdílet praktické zkušenosti vztahující se ke vzdělávání pracovníků knihoven a vytvořit seznam kroků usnadňujících zavedení systematického vzdělávání do knihoven nebo jejich dílčích organizačních složek.

Typ akce: jiný typ (uveďte v Poznámce)

Pro koho je akce určena:
management

Pro jaký typ knihoven:
všechny typy knihoven

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Poznámky:
Jedná se o dílnu.

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů