Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Digitální demence? Ano nebo ne? Fake News
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Digitální demence? Ano nebo ne? Fake News

Událost Seminář
Čas 28.03.2018
od 10:00 am do 01:00 pm
Místo Vědecká knihovna v Olomouci
Jméno
Kontaktní telefon 777 280 818
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Vědecká knihovna v Olomouci  - Olomoucký kraj
(Vědecká knihovna v Olomouci, Bezručova 3, Olomouc, zasedací sál VKOL, 4.p)

Používání digitálních médií - škodí nebo může být prospěšné? Kdy a pro koho? Přednáška se snaží odpovědět na otázky, co dělají přístroje s životy našich dětí, nás samotných, našich rodičů? Jaká je jejich role ve výuce? Jak se učí děti, jak se učí dospělí? Jaký mají vliv na čtení a chápání textu? Co se v tomto případě děje a bude dít s naší pamětí?

Nechceme nikomu říkat, co číst a co ne. Věříme, že lidé mají vlastní hlavu, jen jim chceme poskytnout pár základních bodů, jak poznat, která informce je kvalitní a která nikoliv. Za rok a půl jsme objeli cca 95 škol, oslovili 5 200 astudentů a napsali jednu publikaci - Nejlepší knihu o Fake News.

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
všechny typy knihoven

Požadovaná úroven:
začátečníci

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Maximální počet účastníků:  40

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Upravit tuto akci

Akce dokumentů