Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Dětský knihovník (nejen) a dětský uživatel v průmyslu 4.0 - ODBORNÝ SEMINÁŘ PRO KNIHOVNÍKY
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Dětský knihovník (nejen) a dětský uživatel v průmyslu 4.0 - ODBORNÝ SEMINÁŘ PRO KNIHOVNÍKY

Událost Seminář
Čas Středa 10.11.2021 12:00 do
Čtvrtek 11.11.2021 13:00
Místo Masarykova veřejná knihovna Vsetín
Jméno
Kontaktní telefon 734 417 893
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Masarykova veřejná knihovna Vsetín  - Zlínský kraj
(Masarykova veřejná knihovna Vsetín)

Cílem semináře je seznámit (nejen) dětské knihovníky s různými technologickými novinkami a aktuální pohled vědy na působení technologií při vývoji dítěte, dále otevřít nové možnosti a objevit potenciál pro nové služby jak v informační, tak v komunitní sféře, které je možné nabídnout společnosti a uživatelům. Zároveň však také motivovat knihovníky k zdravému a uvědomělému způsobu života bez chronického stresu, který se následně projeví i při jejich práci.

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
služby

Pro jaký typ knihoven:
všechny typy knihoven

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů