Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Čtenářské kluby a workshopy v knihovnách
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Čtenářské kluby a workshopy v knihovnách

Událost Seminář
Čas Úterý 15.09.2020 09:00 do
Středa 16.09.2020 14:00
Místo Krajská knihovna Františka Bartoše ve Zlíně
Jméno
Kontaktní telefon 573 032 508
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Krajská knihovna Františka Bartoše ve Zlíně  - Zlínský kraj
(Akce se uskuteční v sále B, budova 15, Krajská knihovna Františka Bartoše ve Zlíně.)

Dvoudenní školení, na němž budou účastníci seznámeni s existencí čtenářských klubů, dobrými příklady z praxe, tvorbou a realizací čtenářských workshopů v knihovnách, respektive jejich přípravou a fungováním a také tím, jak využívat literárních ukázek a navazujících aktivit (pracovní listy či prezentace) k realizaci nácviku čtenářských dovedností. Druhý den akce pokračuje praktickým workshopem s Klárou Smolíkovou.

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
dětská odd.

Pro jaký typ knihoven:
městské a místní knihovny , knihovny v okresních městech , knihovny s regionální funkcí , krajské knihovny , školní knihovny

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Maximální počet účastníků:  25

Učastnický poplatek:  150 Kč    pro členy SKIP:  150 Kč

Poznámky:
Přednost při přihlašování mají členové SKIP a účastníci se zájmem o oba dny. Projekt realizován s finanční podporou MK ČR, SKIP ČR.

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů