Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Citujte s NTK

Událost Seminář
Čas 14.04.2015
od 09:00 am do 11:00 am
Místo Národní technická knihovna, technická 6, Praha 6, 160 80
Jméno
Kontaktní telefon 232 002 572
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Národní technická knihovna, technická 6, Praha 6, 160 80  - Praha
(vzdělávací centrum, 2NP)

Citujte správně, snadno a rychle. Národní technická knihovna nově zpřístupňuje svým zákazníkům citačního manažera Citace PRO, který slouží pro vytváření, správu a sdílení citací. Nástroj se vyznačuje především jednoduchostí a intuitivním uživatelským rozhraním. Při této příležitosti pořádáme seminář, kde Vám zástupce společnosti citace.com Martin Krčál nejen představí samotnou aplikaci CitacePRO, ale seznámí Vás i se zásadami, jak správně citovat.

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
všechny typy knihoven

Požadovaná úroven:
začátečníci

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Maximální počet účastníků:  45

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů