Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Chceme dětem číst 13 aneb Fenomény současné literatury pro děti a mládež
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Chceme dětem číst 13 aneb Fenomény současné literatury pro děti a mládež

Událost Seminář
Čas Středa 20.10.2021 09:00 do
Čtvrtek 21.10.2021 17:00
Místo Knihovna Jiřího Mahena v Brně
Jméno
Kontaktní telefon 542532146
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Knihovna Jiřího Mahena v Brně  - Jihomoravský kraj

Třetí seminář Centra dětského čtenářství pro rok 2021 je již tradiční akce Chceme dětem číst 13 aneb Fenomény současné literatury pro děti a mládež, která se tentokrát zaměří na současnou literární produkci pro děti a mládež, zdůrazní aktuální trendy v této oblasti, zajímavé knihy a autory a poskytne náměty pro uchopení práce s vybranými literárními fenomény. Seminář je aktuálně připravovaný jako webinář.

 

Seminář je pořádaný Centrem dětského čtenářství při Knihovně Jiřího Mahena v Brně a SKIP Velká Morava za finanční podpory Ministerstva kultury ČR z grantového programu Knihovna 21. století.

 

Podrobný program semináře bude zveřejněn zde nejpozději v druhé polovině září 2021.

 

Přihlašování bude možné od data zveřejnění podrobného programu, odkaz na přihlašovací formulář zde bude zveřejněn spolu s programem v druhé polovině září 2021.

 

Těšíme se na Vaši účast.

 

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
služby , dětská odd.

Pro jaký typ knihoven:
městské a místní knihovny , knihovny v okresních městech

Požadovaná úroven:
začátečníci , mírně pokročilí

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Termín pro registraci:  15.10.2021

Maximální počet účastníků:  60

Učastnický poplatek:  300 Kč    pro členy SKIP:  250 Kč

Upravit tuto akci

Akce dokumentů