Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Bezpečné používání informačních technologií
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Bezpečné používání informačních technologií

Událost Základy počítačové gramotnosti
Čas 26.10.2021
od 08:00 am do 01:00 pm
Místo Moravskoslezská vědecká knihovna v Ostravě
Jméno
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Moravskoslezská vědecká knihovna v Ostravě  - Moravskoslezský kraj
(Prokešovo náměstí 2, Ostrava, Regionální výukové centrum)

Kurz představí základní způsoby ochrany osobních údajů a dat, principy zálohování a přístupu k datům. Nastíní, jak správně chránit počítač před neoprávněným přístupem, jak používat přístupová hesla, šifrování souborů či jak nastavit a bezpečně používat internetový prohlížeč. Vhodný pro všechny, kteří používají počítač denně v práci či doma.

Typ akce: Základy počítačové gramotnosti

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
všechny typy knihoven

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Maximální počet účastníků:  13

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Upravit tuto akci

Akce dokumentů