Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Báječný hrdina k nevydržení
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Báječný hrdina k nevydržení

Událost Seminář
Čas 14.01.2020
od 10:00 am do 12:30 pm
Místo Plzeň
Jméno
Kontaktní telefon 377 306 940, 728 765 586
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Literární přednáška

Místo konání:
Plzeň  - Plzeňský kraj
(Vzdělávací centrum Studijní a vědecké knihovny Plzeňského kraje, Smetanovy sady 2)

Příběhové prózy ze života dětí patří k významným žánrům dětské četby. Zobrazuje události z reálného života dítěte, představující základní a typické modely mezilidských vztahů a životních situací. Hrdina příběhů je nejčastěji postavou vzorovou. Současná literatura se nevyhýbá problémům a překážkám, které mohou děti potkat a změnit jim život, ať jde o outsiderství, nemoci, fyzické i psychické handicapy. Co v případě nenápadných a nezajímavých hrdinů, sourozenců odlišného etnického původu, s poruchou pozornosti - jsou hodni pozornosti a nápodoby? Příspěvek ukazuje hrdiny dráždící, přesto motivující a inspirující.  Lektorka využívá své zkušenosti poradenského psychologa a nabízí zamyšlení nad přínosem čtení příběhů s hrdiny, kteří jsou někdy k nevydržení, ale tím paradoxně blíže svým příjemcům se stejnými obtížemi.

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
služby

Pro jaký typ knihoven:
všechny typy knihoven

Požadovaná úroven:
začátečníci

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Maximální počet účastníků:  35

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Poznámky:
Přednáška se koná ve spolupráci regionální organizace SKIP Plzeňského kraje s SVK PK.

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů