Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce 40. seminář knihovníků muzeí a galerií AMG
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

40. seminář knihovníků muzeí a galerií AMG

Událost Seminář
Čas Úterý 13.09.2016 14:00 do
Čtvrtek 15.09.2016 12:00
Místo Hradec Králové
Jméno
Kontaktní telefon 495 512 391, 495 512 392
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Hradec Králové  - Královéhradecký kraj

Ve dnech 13.–15. září 2016 se uskuteční v pořadí 40. seminář knihovníků muzeí a galerií, který pro své členy i zájemce z řad odborné veřejnosti tradičně připravuje Knihovnická komise při Asociaci muzeí a galerií České republiky, z.s. V letošním roce se organizace semináře ujalo Muzeum východních Čech v Hradci Králové. Odborný program semináře bude věnován novým katalogizačním pravidlům RDA a ochraně knihovních fondů v muzeích a galeriích. Zvláště bude připomenuta čtyřicetiletá tradice konání seminářů knihovníků muzeí a galerií.

Odborný program 40. semináře bude zveřejněn na stránkách Muzea východních Čech v Hradci Králové a Komise knihovníků AMG.

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
knihovny muzejí a galerií

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Termín pro registraci:  10.07.2016

Učastnický poplatek:  400 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů