Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce 38. seminář knihovníků muzeí a galerií AMG
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

38. seminář knihovníků muzeí a galerií AMG

Událost Seminář
Čas Úterý 02.09.2014 12:00 do
Čtvrtek 04.09.2014 12:00
Místo Frýdek-Místek
Jméno
Kontaktní telefon 558 630 051
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Frýdek-Místek  - Moravskoslezský kraj
(Muzeum Beskyd Frýdek-Místek)

Semináře komise knihovníků muzeí a galerií při AMG ČR informují knihovníky muzeí a galerií o aktuálních problémech a jejich řešení ve sférách jejich působnosti, o novinkách v oboru a zajímavých a přínosných výstupech z činnosti muzejních knihoven. Odborný program 38. semináře bude rozdělen do několika základních bloků – Katalogizace a předmětové zpracování, Historické knižní fondy a Služby v knihovnách. Vysoce aktuální témata přiblíží účastníkům jako obvykle přední odborníci v problematice a zástupci ústředních institucí. K bloku Služby muzejních knihoven bude připraven workshop, který seznámí se službami a prací s veřejností v muzejních knihovnách.

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
knihovny muzejí a galerií

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Termín pro registraci:  31.07.2014

Učastnický poplatek:  400 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů